O nás

Kdo jsme

Společnost Carmes s.r.o. vznikla v roce 2017. Její vizí je soustředit se na vývoj a produkci multifunkčních navigačních jednotek s Android OS pod kompletní záštitou české značky – CARMES®.

Naše historie sahá do konce roku 2012, kdy jsme se na popud výměny nefunkčního autorádia v rodinném vozidle začali zajímat o autorádia s navigací využívající Android platformu. Koncept takového produktu se nám velice líbil a postupně přerostl v pravé nadšení pro tuto oblast. U dostupného sortimentu jsme ale postupně naráželi na různé nedokonalosti a úskalí jak po stránce hardwarové, tak softwarové a v neposlední řadě legislativní, kdy téměř žádný z výrobků na trhu nesplňoval zákonnou legislativu (chybějící homologace, bez které nelze tato zařízení legálně uvádět na trh a provozovat na pozemních komunikacích). O firmwaru v češtině a českým návodům k zařízením jste si pak mohli v drtivé většině nechat jen zdát. Jednotliví distributoři a prodejci, se kterými jsme se setkali, nebyli schopni nebo ochotni tyto nedostatky řešit. Proto jsme se vydali svou vlastní cestou a od druhé poloviny roku 2017 nabízíme navigační jednotky vlastní značky, které splňují naše kvalitativní požadavky a požadavky technických norem k udělení potřebné homologace. Jsme přesvědčeni, že CARMES® navigační jednotky uspokojí jakéhokoliv zákazníka hledajícího ucelenou alternativu k továrnímu řešení.

Naše produkty jsou díky svému designu schopny nahradit původní tovární autorádio či navigaci bez narušení interiéru vozidla. Produkujeme jednotky pro starší, zánovní ale i zcela nové modely automobilů.

Navigační jednotky CARMES®, to není jen navigační systém, ale zároveň multimediální centrum provázané s vozidlem. Díky Android platformě nabízí nepřeberné množství funkcí a možností. Více o funkcích pod tímto odkazem.

Aktuální nabídku navigačních jednotek CARMES® najdete na našem oficiálním internetovém obchodě:

Naše cíle

icon

Vdechnout vašemu vozidlu nový život

Navigační jednotky CARMES® ve vozidle nahrazují původní autorádia a proměňují tak starší i zánovní vozidla v moderně vybavená multimediální centra, která posádce nabízí veškerý komfort a služby. Nastavují tím vysoký standard pro soudobé cestování.

icon

Nabízet alternativu

Zdaleka ne všechna moderní vozidla jsou vybavena navigačními jednotkami disponujícími bohatou škálou funkcí, které poskytuje Android platforma. Také ne vždy jsou originálně dosazované jednotky pro zákazníka cenově přijatelné. Chceme proto nabídnout výkonnou alternativu za rozumnou cenu.

icon

Poskytnout 100% podporu zákazníkům

Máme eminentní zájem na tom, aby byl každý zákazník s našimi produkty a službami spokojený. Jsme připravení poradit s výběrem vhodné jednotky, zajistit její instalaci a poskytnout pomoc během jejího zprovoznění. Problémy se snažíme řešit rychle a bez zbytečných průtahů. Samozřejmostí je poskytnutí záručního i pozáručního servisu.