O nás

Kdo jsme

Společnost CARMES s.r.o. byla založena v roce 2017 v Plzni. Jejím cílem je sdílení bohatých zkušeností v oblasti multimediálních systémů pro automobily s přednostním zaměřením na Android navigační jednotky, známé také pod názvem 2 DIN autorádia.

Produkujeme navigační jednotky CARMES®, které nahrazují původní navigaci ve voze. Jedná se o tzv. OEM přístroje – svým designem a kompatibilitou jsou přímo určeny pro konkrétní modely vozidel. Naše jednotky jsou plně homologovány pro použití  v automotive odvětví a na veřejných komunikacích.

Navigační jednotky CARMES®, to není jen navigační systém, ale také multimediální centrum kompletně provázané s vozidlem. Díky Android platformě nabízí nepřeberné množství funkcí a možností. Více o funkcích pod tímto odkazem.

Záměnou vašeho původního autorádia za moderní velko-obrazovou multimediální jednotku s navigací, podporou internetu, aplikacemi (Google Play), DAB+, DVBT, připojenou couvací kamerou a celou řadou dalších možností proměníte obyčejné a nudné cestování v nevšední a příjemný zážitek.

Společnosti CARMES velice záleží na tom, aby se ke každému zákazníkovi dostal produkt špičkové kvality. Abychom tomuto závazku dostáli, je každá jednotka pečlivě testována během zkušebního provozu.

Navigační jednotky CARMES® je možné zakoupit v našem oficiálním internetovém obchodě:

Naše cíle

icon

Vdechnout vašemu vozidlu nový život

Navigační jednotky CARMES® ve vozidle nahrazují původní autorádia a proměňují tak starší i zánovní vozidla v moderně vybavená multimediální centra, která posádce nabízí veškerý komfort a služby. Nastavují tím vysoký standard pro soudobé cestování.

icon

Nabízet alternativu

Zdaleka ne všechna moderní vozidla jsou vybavena navigačními jednotkami disponujícími bohatou škálou funkcí, které poskytuje Android platforma. Také ne vždy jsou originálně dosazované jednotky pro zákazníka cenově přijatelné. Chceme proto nabídnout výkonnou alternativu za rozumnou cenu.

icon

Poskytnout 100% podporu zákazníkům

Máme eminentní zájem na tom, aby byl každý zákazník s našimi produkty a službami spokojený. Jsme připravení poradit s výběrem vhodné jednotky, zajistit její instalaci a poskytnout pomoc během jejího zprovoznění. Problémy se snažíme řešit rychle a bez zbytečných průtahů. Samozřejmostí je poskytnutí záručního i pozáručního servisu.